Kimi Bilemez,
    Kimi Bulamaz...

  1. Ana Sayfa
  2. ›
  3. Referanslar
  4. ›
  5. Neskar Sigorta

Berteks Şirketler grubuna ait bir şirket olup sigorta sektöründe lider sigorta şirketlerinin yetkili acentelik hizmetlerini yapmaktadır.

2004 yılında kurulmuştur. Bursa da OPEL marka araç satışı ve yetkili servisi olup yeni yatırım ve markalarıyla büyümeye devam eden Neskar Otomotiv A.Ş.bünyesinde, Yalova Yolu üzerinde ve İzmir Yolu üzerinde ki iki tesiste sigortacılık faaliyetini yürütmektedir.

Kurulduğu günden bu güne onbinlerce poliçe kesmiş binlerce yaşayan sigortalısı mecuttur.
Hizmet kalitesi yüksek,Müşteri Memnuniyeti birincil önceliği olan,sürdürülebilir başarılara imza atmış,yenilikçi,çözüm odaklıdır.

Hedefimiz;
Endüstri 4.0 devrimiyle değişen dijital dönüşümün gerekliliklerini anlamış ve çözüm ortağı anlayışının öne çıkacağı yeni bir sigorta evreninin sigorta sektörünün içerisinde yerini almaktır.

Hizmetlerimiz; Acentesi olduğumuz sigorta şirketlerinin aşağıda ki ürün grupları ile faaliyet alanlarına göre bireysel / kurumsal taleplere göre,İhtiyaca yönelik;

Risk Yönetimi,
Faaliyet Risklerini belirleyerek gerekli sorumlulukları değerlendirerek risklerin gerçekleşme ihtimallerine yönelik analizler yaparak,

Sigorta Programlaması,
Ortaya çıkan raporlar doğrultusunda en geniş teminat yapısı ve bütçe planınıza uyum sağlayacak,

Operasyon yönetimi,

Tekliflerin hazırlanması,Poliçelerin düzenlenmesi ve yıl içerisinde ki faaliyetlere göre operasyonel gerekliliklerde uzman kadromuz tarafından en hızlı şekilde gerekliliklerin yönetilmesi,
Yenilenecek poliçeler için önceden alternatif teklifler çalışarak vadesinden önce sigortalıları bilgilendirmek,

Hasar Yönetimi;
Hasarın gerçekleşmesi halinde en hızlı en etkin şekilde aksiyonların alınması çözümlenmesi için tüm gayretler sarf edilir.Sigorta Şirketlerine hasar bildirimi,Eksper atanması,Asistans hizmetlerinin yerine getirilmesi ve gerçekleşen hasarın en kısa zamanda ödenmesi konusunda dosya takibi yapmak.

.